Olej Texaco Havoline Extra 10W40 5L

Havoline Extra 10W40 to częściowo syntetyczny, najwyższej jakości wielosezonowy olej do silników z zapłonem iskrowym i samoczynnym, zestawiony przy udziale wysokojakościowego pakietu dodatków uszlachetniających i modyfikatora lepkości zapewniającego doskonałą odporność na ścinanie. Dzięki takiemu zestawieniu olej Havoline Extra 10W40zapewnia ochronę i łatwy rozruch zimnego silnika przy niskich temperaturach zewnętrznych.

Zalety

Havoline Extra 10W40 to najwyższej jakości olej do smarowania silników z zapłonem iskrowym, który można również stosować do smarowania silników z zapłonem samoczynnym. Olej Havoline Extra 10W40 został opracowany tak, aby jego jakość spełniała potrzeby wszystkich samochodów poruszających się po europejskich drogach, zarówno tych wyposażonych w silniki z zapłonem iskrowym jak i z zapłonem samoczynnym, pracujących z doładowaniem i bez doładowania.

Olej Havoline Extra 10W40 zapewnia całoroczną bezawaryjną sprawność działania silników na całym obszarze Europy. Zużycie oleju Havoline Extra 10W40 podczas eksploatacji jest mniejsze niż innych olejów i olej ten zalecany jest szczególnie do smarowania nowoczesnych wysilonych silników, włączając w to silniki pracujące z wykorzystaniem najnowszej technologii spalania ubogiej mieszanki oraz silniki wyposażone w katalizatory układu wydechowego. Olej Havoline Extra 10W40 chroni silnik przed uszkodzeniem i obniżeniem sprawności, zmniejszając w ten sposób koszty obsługi i napraw samochodów.

Zastosowanie

W przypadku silników z zapłonem iskrowym klasa jakości API SL i ACEA A3 gwarantuje najwyższą skuteczność przeciwdziałania powstawaniu „czarnego szlamu”, zużyciu elementów silnika i utlenianiu oleju. Olej Havoline Extra 10W40 zapewnia znakomitą ochronę przede wszystkim silnikom benzynowym, ale również nadaje się do stosowania w silnikach Diesla. W przypadku silników z zapłonem samoczynnym klasa jakości API CF i ACEA B3 i B4 oraz zatwierdzenia uzyskane od europejskich producentów tych silników gwarantują, że olej Havoline Extra 10W40 posiada wszystkie zalety wysokiej jakości oleju smarowego do silników z zapłonem samoczynnym. Havoline Extra 10W40 zapewnia ponadto wyjątkową ochronę silników, dla których zalecane są oleje silnikowe spełniające specyfikacje jakościowe API SJ/SH/SG/CD oraz CCMC G5/PD2.

Specyfikacje

SAE 10W-40

ACEA A3/B4-04 oraz A3/B3-04

API SL/CF

Daimler 229.1

VW 501.01 / 505.00

Kup teraz

Ten produkt jest dostępny w naszym sklepie we Wrocławiu. Sprawdź jak dojechać do naszego sklepu.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress