Olej Millers Oils KR 2T 5L

KR 2T klasy SAE 40 zapewnia znakomite osiągi i ma niską zawartość popiołów. Specjalnie opracowany do wysokoobrotowych silników dwusuwowych. Testowane i sprawdzane w silnikach Rotax max i Honda TM Kart. Pasuje do motocykli, kartów i wszystkich innych silników dwusuwowych. Posiada homologację CIK-FIA.

 STOSOWANIE:

Zmieszać z benzyną w dawce zalecanej przez producenta silnika, w silnikach od których oczekuje się przede wszystkim jak najwyższej mocy. (zazwyczaj najlepsze osiągi zapewnia mieszanka pomiędzy 40:1 a 50:1).

KORZYŚCI:

Unikalna formuła zwiększa kompresję a tym samym moc i moment obrotowy. Spala się nie pozostawiając osadów, co powoduje lepszą reakcję na pedał przyspieszenia. Maksymalne smarowanie powoduje przedłużone życie silnika. Przeciwdziała opóźnionej reakcji na przyspieszanie.

Nie pozostawia osadów, co powoduje, że łatwiej regeneruje się silniki. Pasuje do wszystkich silników dwusuwowych chłodzonych powietrzem i cieczą. Może być stosowany w silnikach pozaburtowych, które nie wymagają oleju bezpopiołowego. Zabarwiony na zielono/niebiesko aby łatwo było sprawdzić, czy został już dodany do benzyny

CHARAKTERYSTYKA:

JASO FC

API TC

Global GC

TISI

Gęstość przy 150C 0,887

Lepkość przy 1000C 13,0 cSt (mm2/s)

Kolor zielony/niebieski

Kup teraz

Ten produkt jest dostępny w naszym sklepie we Wrocławiu. Sprawdź jak dojechać do naszego sklepu.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress