IZOMUR środek grzybobójczy i do hydroizolacji

IZOMUR to niezawodny, specjalistyczny preparat do hydroizolacji. Zapewnia skuteczną izolację przeciwwilgociową – natychmiast blokuje dopływ wilgoci ponad wykonaną izolację poziomą oraz odizolowuje wnętrza pomieszczenia przy wykonywaniu izolacji pionowej. Niszczy grzyby i pleśnie oraz zapobiega ich rozwojowi, nie dopuszczając wilgoci. Uniemożliwia ponowny rozwój grzybów i  pleśni w miejscach, gdzie wykonano odgrzybianie.
Środek produkowany jest wyłącznie na bazie surowców krajowych, takich jak żywice silikonowe rozpuszczane w spirytusie etylowym i innych dodatkowych składników takich jak środki grzybobójcze. Preparat nie zawiera chloru i może być stosowany w pomieszczeniach, w których na stałe przebywają ludzie i zwierzęta.ZASTOSOWANIE PREPARATU:

•             do izolacji przeciwwilgociowej – w szczególności izolacji poziomej i pionowej metodą iniekcji bezciśnieniowej przeciw kapilarnemu podsiąkaniu wody gruntowej,

•             do zabezpieczania tynków zewnętrznych i wewnętrznych przed zawilgoceniem,

•             do odgrzybiania ścian i usuwania grzybów pleśniowych,

•             do zabezpieczania drewna przed wilgocią i szkodnikami,

•             jako dodatek do zapraw tynkarskich i farb emulsyjnych.

IZOMUR to środek grzybobójczy produkowany z najwyższej jakości krajowych surowców, doceniany za wyjątkową skuteczność w hydroizolacji i wielokrotnie nagradzany w Polsce i za granicą. Inwestorzy, konserwatorzy zabytków, właściciele mieszkań – w sumie kilka tysięcy zadowolonych klientów poznało się już na jego niezawodności.

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem produktu prosimy o kontakt telefoniczny 71 726 64 01 lub mailowy sklep@petrobaza.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress