Dodatki do paliw firmy Liqui Moly w Petrobaza

Wśród czytelników „Auto Zeitung“, „Auto Motor und Sport“ i „Auto Bild“ LIQUI MOLY uplasowało się ponownie na samym szczycie w kategorii producentów smarów i dodatków samochodowych i obroniło tytuł sprzed roku.

 

Wśród marek smarów LIQUI MOLY jest teraz po trzykroć najlepszy w swojej klasie. Zwycięstwo wyróżnia się najwyraźniej w przeprowadzonej po raz pierwszy ankiecie w „Auto Bild“ (wydanie 10/2012 z dnia 9 marca 2012). W pytaniu „Jaki producent posiada dobre smary do silników samochodowych?“ 71 procent wybrało LIQUI MOLY. Castrol uplasował się na drugim miejscu z blisko 20-procentową stratą. Przeszło 80 000 czytelników wzięło udział w wyborze najlepszego producenta samochodowego i dostawcy.

 

LIQUI MOLY GmbH z Ulm w południowych Niemczech oferuje szeroką paletę doskonałej jakości produktów jak np.: oleje silnikowe, dodatki, produkty pielęgnacyjne do samochodów i produkty do ich serwisowania. Asortyment obejmuje 4000 artykułów. LIQUI MOLY tworzy i testuje swoje produkty we własnych laboratoriach, produkuje wyłącznie w Niemczech i sam wprowadza swoje produkty na rynek. Założona przed ponad 50 laty firma LIQUI MOLY należy do wiodących firm tej branży. Swoje produkty sprzedaje w Niemczech oraz w 100 innych krajach.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress