Eneos No.1 Oil in Japan w Petrobazie

Jx Nippon Oil & Energy Corporation to jeden z największych na świecie, japoński koncern działający w ogólnoświatowym sektorze naftowym i energetycznym.

Jesteśmy największym, prowadzącym kompleksową działalność, japońskim koncernem sektora naftowego i energetycznego posiadającym 10 rafinerii i zdolność produkcyjną na poziomie 1,4 miliona baryłek dziennie, a także najważniejszym dostawcą olejów dla japońskich producentów samochodów, prowadzących działalność zarówno w kraju, jak i za granicą. Jako koncern o zasięgu ogólnoświatowym, możemy sobie pozwolić na nieustanne podwyższanie naszej konkurencyjności poprzez angażowanie się w kompleksową działalność, od poszukiwań złóż ropy naftowej, przez produkcję i rafinację, po dystrybucję i wprowadzanie naszych produktów na rynek. Nasz koncern obsługuje również największą sieć stacji paliwowych w Japonii, obejmującą 13 tysięcy obiektów skupionych pod światowej klasy marką ENEOS.

Jesteśmy dumni, że udało nam się zdobyć zaufanie całej rzeszy klientów z całego świata. Oferowane przez nas możliwości techniczne cieszą się wysokim uznaniem japońskich producentów samochodów, motocykli i zaburtowych silników do łodzi, którym dostarczamy środki smarne używane jeszcze zanim pojazdy
opuszczą taśmę produkcyjną.

Filia głównego koncernu, JX Nippon Oil & Energy Europe Limited, zajmuje się dostawami uznanych na całym świecie środków smarnych marki ENEOS dla europejskich sektorów motoryzacji i przemysłu. Nasz asortyment produktów obejmuje szeroką gamę najwyższej jakości olejów silnikowych odpowiednich do różnego rodzaju zastosowań, od zwiększania wydajności paliwa po oleje gwarantujące wysokie osiągi oraz oleje przekładniowe i płyny hydrauliczne.

Przy opracowywaniu naszych olejów i środków smarnych dążymy zawsze do stworzenia takich produktów, które w sposób skuteczny zmaksymalizują wydajność silników samochodowych najnowszej generacji w codziennym użytku. Opracowujemy oleje silnikowe i środki smarne, wspomagające zarówno oszczędzanie energii jak i dbanie o środowisko, poprzez wykorzystanie opatentowanych procesów katalitycznych i technologii mieszania w celu wykorzystania dodatków polepszających sprawność silników. Dodatki te są wykorzystywane w różnorodnych procesach rafinowania olejów.

Nasze ośrodki badawcze będą nadal mierzyć się z zadaniami, jakie stawia przed nami przyszłość, aby opracowywać bezpieczne produkty ułatwiające życie naszym klientom na całym świecie.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress